| r0b3rt97 a întrebat:

E 10-a oara cand pun intrebarea asta si nu-mi raspunde nimeni! Am jucat acum 2-3 ani un joc GEN mafia si the godfather, dar nu mai stiu cum se cheama! Eram un fel de gangster care trebuia sa omoare alte clanuri, e ceva joc gen epoca ( al capone). Trebuia sa fac diferite misiuni! La un nivel trebuia sa sparg niste magazine, la alt nivel trebuia sa evadez din inchisoare cu o teava, pe care trebuia sa o iau de la chiuveta, mergeam prin canale si ies-eam. Erau si masini pe strada dar niciodata nu mergeau sau nu ma pute-am urca in ele, erau doar de decor. In fine, mi-a placut jocul si as vrea sa-l scot din nou! Daca stie cineva cum se cheama jocul, dau funda cu cea mai mare placere!

4 răspunsuri:
| mazarica27 a răspuns:

Gta vice city?

| r0b3rt97 explică (pentru mazarica27):

Omg, ti-am spus ca nu ma pot urca in masini, si in plus am mai zis ca e aproape ca mafia

| mazarica27 a răspuns:

Pai prototype 1 sau 2

| r0b3rt97 explică (pentru mazarica27):

Nici pe aproapa, e gen epoca cu arme de alea mai vechi, o arma avea un incarcator rotund!