| r0b3rt97 a întrebat:

Cine stie cum se numeste jocul ala ( e un joc mai vechi, nu e nici mafia, nici gta, nici godfather, nici prototype), e gen mafia. La

primul eram intr-un oras, era noaptea si trebuia sa caut o hartie si niste bani. In joc sunt masini de epoca dar care nu se misca si nici nu pot intra in ele. La unul din nivele sunt arestat si trebuie sa evadez din inchisoare cu ajutorul unei tevi de la chiuveta cu care sparg zidul! Sunt un fel de gangster, pe nume parca Al capone! Este un joc cu mafioti. Daca stie cineva dau funda din inima! Scz ca am pus la categoria asta, dar nu stie nimeni!

1 răspuns:
| Webskne a răspuns:

Cred ca este manhunt big grin