| r0b3rt97 a întrebat:

Sall! Am jucat mai demult un joc gen Mafia, si nu mai stiu cum se cheama sa-l scot din nou!

La unul din nivele trebuia sa jefuiesc niste magazine, iar la alt nivel trebuia sa evadez dintr-o inchisoare, cu ajutorul unei tevi de la toaleta cu care sa sparg peretele! Eram ca un fel de gangster, dar ma,, luptam,, cu alte clanuri! Mi se pare ca ma chema Capone sau ceva de genu si aveam un halat lung si o palarie! Pe strada erau masini dar nu ma puteam urca in ele! Daca are cineva ideee dau funda!

3 răspunsuri:
| Arl34 a răspuns:

Salut,se numeste cumva acel joc The Grandfather?

| r0b3rt97 explică (pentru Arl34):

Offff, nu e asta si in plus cred ca e the godfather nu the grandfather! Oricum era ceva gen asta si mafia

| Arl34 a răspuns (pentru r0b3rt97):

Da era the godfather, da am gresit eu