| r0b3rt97 a întrebat:

E 10-a oara cand pun intrebarea asta si nu-mi raspunde nimeni! Am jucat acum 2-3 ani un joc GEN mafia si the godfather, dar nu mai stiu cum se cheama! Eram un fel de gangster care trebuia sa omoare alte clanuri, e ceva joc gen epoca ( al capone). Trebuia sa fac diferite misiuni! La un nivel trebuia sa sparg niste magazine, la alt nivel trebuia sa evadez din inchisoare cu o teava, pe care trebuia sa o iau de la chiuveta, mergeam prin canale si ies-eam. Erau si masini pe strada dar niciodata nu mergeau sau nu ma pute-am urca in ele, erau doar de decor. In fine, mi-a placut jocul si as vrea sa-l scot din nou! Daca stie cineva cum se cheama jocul, dau funda cu cea mai mare placere.

6 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Vezi nu e Mahunt cumva?

| Baton a răspuns:

Nu ti se raspunde la intrebare asa cum vrei tu pentru ca nu toti se joaca respectivul joc, ori nu vor sa te ajute, ori chiar nu stiu despre ce joc este, cum este si cazul meu..eu chiar nu stiu despre ce joc vorbesti si nici cele mentionate nu stiu despre ce e vorba in ele.

| r0b3rt97 explică (pentru Baton):

Da chiar din atata lume, 1 sa nu stie?

| Baton a răspuns (pentru r0b3rt97):

Se intampla

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Nici eu nu stiui despre ce joc e vorba, dar vezi, poate te ajuta linkul asta:
http://tapochek.net/viewforum.php?f=38
O multime de jocuri TPS(3rd person)
Ar trebui sa-l gasesti.