| Ciuciulina34 a întrebat:

eu caut un joc de cand eram mica si il jucam cu fratele meu, nu mai stiu cum se numeste

eu sunt un baiat in acel joc si intru in casa unui om gras si urat si trebuie sa-i fac farse si are la un moment dar un papagal care striga daca intram intr-o camera de la etaj si trebuia parca sa-i dau biscuite ca sa nu ma parasca si nu trebuia sa ma vada stapanul casei atat imi amintesc de joc

va rog sa ma ajutati am mare nevoie

dau funda+vot va rogggg

6 răspunsuri:
| Mady2696 a răspuns:

Vecinulhappy

| gaby0611 a răspuns (pentru Mady2696):

Neighbourd from hell1
funda

| Mady2696 a răspuns (pentru gaby0611):

Eu merit funda pentru ca eu am raspuns prima si este bun raspunsul

| s3bastia9 a răspuns:

Neighbours from hell

| gaby0611 a răspuns:

Neighbourd from hell 1. funda asta e sigur

| iNeed a răspuns:

Neighbours from hell, probabil la asta te referi.