| mariamarlenn a întrebat:

Fratilor.nu stiu dc. dar mie nu mi se pastreaza imaginea de fundal.de pe desktop.de ex: dau click >>>dreapta=proprietati+desktop= aleg imaginea. dau ok.si am imagie timp de cateva minute. dupa care.imaginea se sterge si imi apare ecranul negru(fara imagine)straight face. ce e de facut? dc nu pot avea wallpaper? mersi!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca pe desktop in dreapta jos scrie despre windows-ul tau ca nu este original si mai exact scrie asta:
"You may be a victim of software counterfeiting. This copy of Windows did not pass genuine Windows validation"

Acum pentru activarea windows-ului cu o licenta noua trebuie sa stiu ce windows ai. Lasa-mi un pm!
Bafta! (asta e motivul pentru care nu poti pune o poza pe desktop)