| HarleyQuinn a întrebat:

Înainte aveam o imagine neagră, simplă la desktop. Am schimbat-o cu un wallpaper, și după câteva minute s-a făcut din nou negru. Ce pot să fac să rămână wallpaper-ul?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Probabil e din cauza ca windows-ul nu este activat.

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Asta se întâmpla pentru ca nu ai windows.ul activat. Presupun ca ai si un text in dreapta jos.

| Deltah a răspuns:

Sa iti activezi Windows-ul!

| flv112 a răspuns:

Cauta pe sfantul google "wga remover"urmat de windowsul pe care il ai. ex: windows xp, windows 7. Vei avea de tras un executabil micut, il instalezi, dai restart la pc si nu vei ma avea probleme