| JustMe2099 a întrebat:

Am nevoie de ajutor imediat. deci inaine aveam un dreptunghi in partea de jos dreapta a acranului din cauza caruia nu puteam sa-mi pun imagine pe desktop dar pana la urma am scapat de el si i-am aratat si unei prietene de-a mea cum sa scape si a reusit si ea dar ea acum isi poate pune imagine dar eu nu si cand vreau sa dau click dreapta la proprietati imi apare o chestie cu error si nu merge sa dau la proprietati iar in loc de negru cum aveam inaine ca imagine acum am o chestie cu : "ACTIVE DESKTOP RECOVERY " iar mai jos un spatiu unde pot apasa " RESTORE MY ACTIVE DESKTOP " dar cand dau acolo imi da error. si din cauza asta nu imi pot pune imagine pe desktop chiar daca am scapat de programul ala. va rog ajutatime, ziceti-mi cum sa fac sa-mi pot pune imagine. va rog. raspunsul cel mai bun si care ma ajuta primeste funditabig grin

1 răspuns:
| eXpreSSss a răspuns:

Reinstaleaza windowsul, ( nu ai licenta la el) asa mi s-a intamplat si mie.