| ReeaRissa a întrebat:

Omului caruia ma va ajuta ii voi fi recunoscatoare mereu; intrebarea mea este : Deci...amun netbook HP Mini 210nou-nout cu windows 7 starter ( timp de 30 de zile ) si nu reusesc sub nici o forma sa schimb imaginea de pe desktop [ cand dau click dreapta pe desktop mie nu imi apar"proprietati'" sau cand dau click dreapta pe o poza/imagine fie imi apare "setare ca tapet" dar nu se schimba poza fie nu imi apare de loc
Credeti ca dupa ce o sa-mi pun Windows 7 Ultimate (cand se va termina perioada de probla de la Windows 7 Starter) imi vor aparea acele optiuni pe care in acest nu le am? Daca nu...cum pot sa-mi schimb wallpaperul de pe desktop?

Răspuns Câştigător
| Shaddar a răspuns:

Starter nu are multe din posibilitatile celorlalte versiuni de windows 7. Stiam ca totusi poti schimba background-ul cu asta:
http://www.sevenforums.com/......arter.html

ai un link de download mai jos cu un programel Oceanis change background, care merge.
Cat despre windows 7 ultimate, da, iti vor aparea optiunile cand il instalezi.

| ReeaRissa explică (pentru Shaddar):

Multumeesc din suflet :*:*:*

| Shaddar a răspuns (pentru ReeaRissa):

Cu placere.