| ioanadragalasa a întrebat:

Imi dati si mie un site de jocuri pentru telefonul Samsung gt-s5250! Si daca reusiti poate imi spuneti si cum sa ii transfer din calculator in telefon.

5 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Nu iti trebuie un site anume, trebuie doar sa cauti pe google jocuri free pentru android si cu siguranta ai sa gasesti multe rezultate.Nu iti ramane de cat sa alegi un site si sa downlodezi.Iar fisierele downlodate le introduci in telefon prin ajutorul cablului de date, sau a unui cititor de carduri.Cat despre modul in care se instaleaza aplicatia sau jocul downlodat cred ca stii, toar deschizi imaginea respectiva(format Apk daca nu ma insel asta este extensia pentru android), si dai instal.

| Bunocul a răspuns:

Fa-ti cont pe google si apoi intra pe google play...iar dupa calc in tel poti baga jocuri cu ajutorul cablului de date, dar mai intai trebuie sa ai jocurile desc in calc...

| iasu a răspuns:

Fa-ti cont de google play adica:cont google pe telefon si apoi scrietil pe PC dai pe telefonul tau.SI se transfera pe tel