| alecsa004 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am Samsung s5250 va rog sa imi explicati cum pot descarca pozele de pe telefon pe calculator dar mai detaliat. Va multumesc mult dau FUNDA!

1 răspuns:
| PandaGirl98 a răspuns:

Daca ai card de memorie trebuie sa ai un fel de "cutiuta" in care sa baga cardul si pe care trebuie sa-l pui apoi in calculator sau intr-un port de date(asa parca se chema). dupa asta o sa-ti apara cardul in my computer langa disc c, d si ce mai ai pe acolo si dupa faci ca la stick sau la cd: copy, paste, cut... daca nu reusesti, incearca sa vorbesti cu cineva de la un magazin de telefoane sau de la un supermarket care se ocupa de raionul cu electronice de genul acesta. Succes!