| AndreiDenis82881 a întrebat:

Buna TPU, îmi puteți spune și mie daca laptop-ul laptop Lenovo ideapad slim 3 16abr8, amd ryzen 7 7730u pana la 4. 5ghz, 16" wuxga, 16gb, 512gb, amd radeon graphics, freedos, arctic grey poate rula jocuri in macar 60 fps?

Răspuns Câştigător
| Theguitarist2001 a răspuns:

Salut,depinde de rezolutia si graficile jocurilor.In 1080p cu grafici mediu-high sigur o sa ai cel putin 60 fps.

| AndreiDenis82881 explică (pentru Theguitarist2001):

Și oare duce fiveM?

| Theguitarist2001 a răspuns (pentru AndreiDenis82881):

Duce lejer.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Niciodata sa nu iei laptop doar cu placa integrata, vei regreta mai tarziu.

| AndreiDenis82881 explică (pentru Wr3nch):

Acum n-am ce sa mai fac, deja am dat comanda și azi îmi vine, dar este macar bun, duce GTA sau cs in 60 fps?