| AlexCDCx a întrebat:

Buna TPU imi spuneti si mie niste jocuri smechere pentru configuratia: Procesor : Inter(R) Celeron(R) Cpu 2. 66Ghz 2.67 ghz, 2, 00 gb of ram si placa video Radeon x1550 64-bit memory size 512 mb

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cu pc-ul asta jocurile smechere lasa-le pentru altii cu pc-uri mai smechere! big grin

| AlexCDCx explică (pentru lpavel):

Pai ba zi-mi niste jocuri mai faine ca imi merg si jocuri faine pe el!

| lpavel a răspuns (pentru AlexCDCx):

Incearca Resident Evil 4! Daca nici asta nu merge, arunca-l la gunoi...

| AlexCDCx explică (pentru lpavel):

Imi merge

| AlexCDCx explică (pentru lpavel):

Ba dilaule memorya la placa video o am de 512 mere si call of duty mw3 pe pc meu si mere bine

| AndreiRoll a răspuns:

Tetris