| lucicalucian a întrebat:

in curand voi incepe un canal de Youtube. Am terminat design-ul banner-ului, thumbnail-urilor, avatarului etc.
Dar am o intrebare. Dupa cum stiti fiecare youtuber are o formula de inceput "Salutare tuturor" spre exemplu. Eu as vrea una unica, asa ca daca aveti vreo idee interesanta de formula in romana/engleza pentru deschiderea unui videoclip as fi foarte recunoscator.

7 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

In primul rand la intr-o ai putea sa spui
Salutare nu va fac promovare!

| ChispyPie007 a răspuns:

Eu zis sa zici exact ce-ti trece in minte cand incepi sa filmezi. Be natural

| lucicalucian explică (pentru ChispyPie007):

Ce-mi trece mie prin minte e formularea clasica pe care o foloseste toata lumea.

| alexboss2020 a răspuns (pentru lucicalucian):

Pai si, ce are!

| lucicalucian explică (pentru alexboss2020):

Vreau sa fie ceva unic...

| ChispyPie007 a răspuns (pentru lucicalucian):

Si zio in engleza, sau combinat. Cv gen: Hello la toata lumea.