| MariusZap69 a întrebat:

mi-am deschis un canal nou de Youtube doar ca nu fac nici macar 100 de vizionari pe videoclip. Aveti idee de ce? Imi puteti da cateva sfaturi pentru a deveni un youtuber mai bun?

Răspuns Câştigător
| Kroko55 a răspuns:

Trebuie sa iti promovezi canalul pe rețelele de socializare, sa iti rogi prietenii sa facă si ei asta, asigura-te ca ai i calitate buna la video-uri si ca nu le filmezi doar asa, iar daca te ți de filmat si de editat si iti faci un program, vizionările, subscriberii si aprecierile vor creste incet-incet dar trebuie ar sa ai răbdare.

| MariusZap69 explică (pentru Kroko55):

Pai si cam cat de des trebuie sa postez ca sa ma bage youtubeul la recomandate

1 răspuns: