| MayaBlanca a întrebat:

Sunt impreuna cu o prietena la mine acasa si nu stim ce sa facem ca sa nu ne plictisim. Aveti cateva idei originale?

4 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Puteti sa va jucati ceva,monopoly,jocuri din acestea sau poti sa iti faci modele pe unghie(uitati-va pe youtube)va faceti poze, va uitati la filme, va faceti un blog, va machiati, dansati, faceti karaoke.happyDistractie placuta

| Euletitia a răspuns:

Buna! Uitati-va la un film bun, pe care nu l-a vazut nicviuna dintre voi, ascultati muzica, jucati carti, RUMMY sau sah, stati de vorba, spuneti bancuri, serviti un suc si o prajitura, uitati-va pe net la siteuri de moda, la tutoriale de pe youtube despre machiaj/manichiura/coafura si comentati impreuna, povestiti ce carti ati mai citit sua, mai bine, decat sa stati in casa, iesiti amandoua la o plimbare in parc sau la o terasa sa serviti ceva.

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Pai puteti sa faceti costumatii pe polyvore, sa ascultati muzica in timp ce jucati x si 0, tomapan, etc sau sa va uitati la ceva funny pe youtube...eu asa am facut cu o prietena acum cateva zile si nea trecut plictiseala... sper ca te-am ajutat!

| Alexytu01 a răspuns:

Ascultati muzica, vizionati un film, puteti "barfii" la o inghetata in patlaughingtot ce va face placeretongue Distractie placuta!