| mircea_8413 a întrebat:

Buna TPU la metin 2 ro am level 26 si un warrior mi-am facut cal si am in inventar 3medaliii dar vreau sa pot lupta de pe el ma duc la grajdar iau misiunea dar nu stiu cum sa o fac imi zice sa ma duc calare. fara sa ma dau jos pana la punctele aratate pe harta cum fac misiunea va rog ajutati-ma dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai tu trebuie sa te uiti pe harta cea mare (apasa pe "m" sa iti apra) si ai sa vezi ca iti apar niste puncte rosii, tu trebuie sa te duci la fiecare din ele, insa fara se te cobori de pe cal, trebuie sa faci 10 misiuni de genul asta, dupa ce ai facut cele 10 misiuni faci level 35 (trebuie sa ai level 35 ca sa iti faci cal armat pentru a lupta de pe el) si mai faci rost de inca o medalie de cal, dupa care va trebuii ca in 30 de minute sa omori 100 de arcasi sarpe din desert, bineinteles, sa chemi niste prieteni care sa te ajutewinking
Ai inteles?

2 răspunsuri:
| LeX28 a răspuns:

Pai ca sa lupti de pe cal trebuie sa ti-l faci armat ce ai facut tu nu a fost decat sa cresti lv la cal daca team ajutata da-mi funda + vot

| maximilan a răspuns:

Pai! am trecut si eu prin asta... te sui calare te duci la grajdar apesi sa iti dea misiunea iar dupa ce tio da te duci la punctul de pe harta fara sa te dai jos de pe cal deloc pana la acel punct si inapoi si dupa ce ai facut asa treci lvl. fundahappy?