| XxCostYxX a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce trebuie sa fac la misiunea 2 de la cal (Metin2) ca imi zice sa trec prin toate punctele de pe harta cu calul fara sa ma dau jos dar mie de 5 zile incoace incerc sa fac asta si nu apare nimic pe harta nici un punct nimic si se termina rezistenta la cal si pierd misiunea va rooog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| UseR4EveR a răspuns:

Pai punctele sunt in map1(poate le cauti in map2laughing)

3 răspunsuri:
| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Cel mai intelept este sa iei legatura cu staff-u metine. Daca zici ca nu iti apar punctele, reinstaleaza metin2, poate fii o eroare...cine poate stiiwinking

| mrsecret97 a răspuns:

Sincer Metin 2 este cel mai praf joc pe care l-am vazut in viata mea. Adica gandeste-te : nici nu poti sa sari... Dureaja 15 minute sa-l downloadezi? Foarte putin! Inseamna ca are prea putine lucruri. Daca vrei sfatul meu apuca-te de Perfect World International sau World of Warcraft. Alegerea ta.