| Roxana393 a întrebat:

M-am jucat un joc online pe browser acum cativa ani si de ceva timp l-am tot cautat dar nu l-am gasit.
In acest joc iti poti alege personajul (sunt multe personaje din care iti poti alege) Imi mai aduc aminte ca dupa ce iti alegi personajul incepe jocul. Jocul in sine este despre (nu sunt exact sigura) sa scapi dintr-o mansion sau haunted mansion.

Dau funda doar celui care mi-a gasit jocul

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce joc e? Ex. de strategie, shooter game, etc.

| Roxana393 explică (pentru anonim_4396):

Exact nu stiu. Din cate imi aduc aminte tu controlai personajul ( gen poate fi un joc de rol ) dar nu stiu exact. Jocul se joaca pe browser (ex google chrome) si nu este tocmai nou deoarece eu m-am jucat acest joc acum cativa ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descrie peisajul, ca toate mmorpg incep asa.

| Roxana393 explică (pentru anonim_4396):

Nu imi mai aduc aminte. Stiu doar ca nu era pixelat