| Babuinu2003 a întrebat:

M-i-am instalat company of heroes 2 si imi merge sacadat grav!
Am procesor Intel dual core 2.4 ghz, placa video ati radeon hd 4850, 3 gb ram win 7 64 biti.Nu am trebui sa imi miarga deloc sacadat. Cerintele sunt extrem de mici! vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Vezi cam cum ar trebui sa mearga si ce-ti lipseste. Aplica un patch, upgradeaza-ti driverele, curata-ti pc-ul cu un program gen TuneUp sau elibereaza din procese, sau upgradeaza din resursele tale.

| Babuinu2003 explică (pentru CM7YRE):

Nu stiu cum sa il folosesc. scriu jocu apoi dau can run it si nu imi apare nimic

| CM7YRE a răspuns (pentru Babuinu2003):

Trebuie sa ai java instalat.