| DAS a întrebat:

Salut.Azi am instalat gta4 si imi merge sacadat desi am 4 gram, placa video de 1600 mb, procesor intel core i3 cpu m380 2.53ghz(4cpu). am mult peste cerintele jocului.De ce merge sacadat? Am dat totul pe minim la grafica si asa merge binisor da totusi, ar trebui sa mearga ok si pe maxim.

2 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

CSNEXUS:Eu cred ca nu sti sa faci diferenta intre un I3 si un dual i3 este cu mult mai avansta ca un Dual.
ON:NU este din cauza pc`ului ci a jocului incearca sa descarci o altaq versiunea RAZOR depreferat

| csnexus a răspuns:

Degeaba ai tu performantele astea daca ai procesoru varza, trebuie sa fie dual-core sau mai bun sa mearga mai bine