| DAS a întrebat:

Salut.Azi am instalat gta4 si imi merge sacadat desi am 4 gram, placa video de 1600 mb, procesor intel core i3 cpu m380 2.53ghz(4cpu). am mult peste cerintele jocului.De ce merge sacadat? Am dat totul pe minim la grafica si asa merge binisor da totusi, ar trebui sa mearga ok si pe maxim zic eu!

1 răspuns:
| dustru a răspuns:

Prietene download alt joc,pentru ca poate ceea ce ai downloadat tu este vreun repack s-au altceva de genu, si nu este realizata cum trebuie programa, texturile sint greseli ...Eu am 4gram 2 core 2.1 merge perfect jocu fara buguri.