| costelus972 a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta si pe mine dupa ce mi-am reinstalat Windows xp sp2 pe pc si mi se blocheaza calculatoru dar nu stiu din ce cauza si cum pot rezolva? de exemplu aprind calculatorul si cind intru intr-un joc ex:Metin2, CounterStrike1.6 mi se blocheaza imediat si nu mai merge nimic numa dupa ce dau rs ca pc merge iar ......eu am 1 gb ram procesor AMD de 1.9 si am procesor pentru jocuri va rog dau funda? un raspuns
Funda

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, sp2 e de domeniul trecutului. Eu folosesc Sp3 si nu am nici o problema. Iti recomand sa iti instalezi sp3 chiar daca dureaza ceva.

| Wr3nch a răspuns:

Instaleaza-ti service pack 3 si fa-ti update la windows si drivere si nu o sa mai ai probleme.