| 非跳躍 a întrebat:

Buna TPU mai devreme am pus o intrebare legata de metin2 de ce nu merge (saitul la mt2 mondial royal) si mi-a zis ceva legat de host ce acest host. Ofer FUNDA.

3 răspunsuri:
| Mastershot96 a răspuns:

Pe scurt ca sa intelegi mai usorhappy Nu este serverul on -> Se fac reparati la el (bug-uri/harti noi/arme noi depinde) asta inseamna mentenanta(ca pe ro daca ai cunostinte).Ori in cazul privatelor sunt perioade cand ele nu mai functioneaza...se schimba cu totul sau partial.Incearca in alta zi sau a doua zi si daca nu merge ...este posibil ca metinul sa fie inchis

| 非跳躍 explică (pentru Mastershot96):

Da joaca un prieten si jocu merge nu merge saitul

| Mastershot96 a răspuns:

Atunci 1. poti sa astepti sa isi revina site-ul si sa il descarci 2.Roaga prietenul sa iti puna jocu pe un stick si sa il copiezi la tine happy