| MamaOmida69 a întrebat:

mi-a trimis un coleg un fishbot de pescuit la metin care la el functioneaza si la mine nu si as vrea sa stiu de ce? Dupa ce am dezarhivat si am copiat fishbotul in fisierul de la metin am intrat in injector am dat clik pe M2fish. dll si am dat inject apoi am dat clik pe hacksformt2.tk starter si mi-a aparut clinetul de la metin cu serverele tot doar ca fishbotul nu a aparut? De ce? Precizez ca e metin 2 ro si oare merge doar pe uk? Findca nici pe uk nu`mi merge si mai mentionez ca am inchis antivirusul. Va rog ajutati`ma sau da`ti exemple de unul mai bun care sa ma ajute si care il folositi si voi si sigur merge! Dau fundaaaaaaa happy

Răspuns Câştigător
| Ghefoo a răspuns:

Probabil el are alt windows fata de tine. la mine pe xp nu imi mergea si pe win7 mergea brici.winking