| InGERfaraNOr a întrebat:

Am copiat de pe net un program (M2Fish Injector 1.1 by Erpel - hack pentru metin...) si l-am sters ca nu a mers. De atunci de fiecare data cand aprind calculatorul imi apare programul.Cum sa fac sa nu-mi mai apara? Va rog heelp! FUNDA

6 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Se pare ca ai luat un keylogger laughing... Data viitoare cand vrei sa trisezi la un joc, sa te gandesti inainte, ca acele programe pot contine diversi virusi, keylogger, sau alte programe daunatoare sistemului. Cea mai buna solutie sa scapi de el, este sa formatezi calculatorul.

| Cosminovici18 a răspuns:

Acel program numit si,, hack,, a fost virusat iar calculatorul tau a fost infectat reinstaleaza windowusul!
Uite aici tutorial de instalare windows 7=> http://www.programecalculator.ro/......windows-7/
Iar aici=> http://mihai.amforum.net/t2-instalare-windows-xp-ghid ai tutorial de instalare windows xp!

| DanielaSustinRomania a răspuns:

Majoritatea programelor de hack nu fac altceva decat sa strice calculatorul celui care il instaleaza.
Daca vrei hack intra: http://www.introversion.co.uk/uplink/demo.html si descarca cel mai tare program de hack

| yoyoyonut a răspuns:

Daca nu ai rezolvat add ion_ut223@yahoo.com(mi s-a intamplat si mei cu un injector dar am rezolvat)

| AnonimDe a răspuns:

Intri la "Start" =>Control panel =>Add or remove programs=>il cauti si dai click pe el apoi => Uninstal. Funda?batting eyelashes

| InGERfaraNOr explică (pentru AnonimDe):

Am incercat dar nu apare