| andreutza217 a întrebat:

Mi-am facut cont pe un joc numit Sweet Flirt, dar nu red ca asta conteaza asa mult.In fine, eram la inceput si nu prea stiam multe chestii si mi-am nirosit banii pe niste lucruri nefolositoare si m-am gandit sa imi fac alt cont.Pe cel vechi mi-am pus adresa de email, iar dupa l-am sters ca sa-mi pot face altul.Dar cand la inscriere imi pun adresa de email imi scrie ca e deja utilizata chiar daca contul e sters.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| ღCARMELAღ a răspuns:

Da stiu asa face pentru ca si eu am doua conturi. Pune-ti alta adresa de email si asa va merge. FUNDA?