| TheBestTPU a întrebat:

De curand am instalat sims 2. a fost un succes dar cand am vrut sa imi construiesc o casa, nu puteam construi peretii si nici parchet pe joc. de ce? sad pot doar sa ma mut intr-o casa deja facuta.

2 răspunsuri:
| ilcmty a răspuns:

Buna! Am avut exact aceeasi problema si am cautat si eu diferite solutii si nu am gasit. Astea descarcate de pe internet nu functioneaza normal si nu cred ca ai ce sa-i faci. Sfatul meu este sa strangi bani sa-ti cumperi un CD cu Sims 3, e mai frumos happy.

| TheBestTPU explică (pentru ilcmty):

Am downloadat si mai demult, si puteam face asta. sad