| anonim_4396 a întrebat:

Doamne ajutati-ma simt ca innebunesc! Mi-am instalat sims 3 ma pot juca, pot sa mobilez dar nu pot sa construiesc de fiecare data cand incerc se blocheaza si sims 3 fiind un joc mai nou vreau sa construiesc si eu o casa dar se blocheaza si nu mai suportt!

1 răspuns:
| fifty a răspuns:

E de la joc probabil sau ai tu vreun program lipsa fa un update la directx si c++ sau reinstaleaza sims sau incearca sa ii bagi un update incearca sims 3 pets