| teodoryo a întrebat:

Buna TPU.Mi-ar merge gta 5 macar la low pe Procesor
Model Procesor:Intel® CoreTM i3-3220Frecventa procesor (MHz):3300Dimensiune Cache procesor (KB):3072Tehnologii procesor:Intel InTru 3D
Intel Wireless Display
Intel Clear Video HD
Intel Hyper-Threading
Intel Virtualization
Placa de baza
Retea integratabig grinaSunet integratbig grina
Memorie
Capacitate (MB):6144Tip RAMbig grinDR3Tip kit:Single Channel
Unitati de stocare/optice
Capacitate HDD (GB):1 TBInterfata HDD:SATAUnitate opticabig grinVD+/-RW
Video
Chipset video:nVidiaCapacitate memorie video (MB):2048Tip memorie videobig grinedicataModel placa video:nVidia GeForce GT630Tehnologii videobig grinirectX 11
Cuda
PhysX
Periferice
Mousebig grinaTastaturabig grina
Altele
Carcasa:MiddletowerTip sistem:GamingPutere sursa (W):500Porturi:1 x VGA
1 x RJ-45
4 x USB 2.0
1 x PS2
1 x AudioDimensiuni (mm):180 x 380 x 415Greutate (Kg):3.8 !

Răspuns Câştigător
| Codblackops a răspuns:

Prietene, arata-mi si mie unde au anuntat cei de la Rockstar cerintele. Pe alte site-uri stiu ca arata, dar nu sunt cele reale.

4 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Pe low iti va merge.Nu are cerinte mari insa problema este ca nu e sigur ca va aparea pe PC

| PolBoss a răspuns:

Iti merge pe medium.

| DonSnaidar a răspuns:

Cerinte de sistem minime: GTA V (Grand theft Auto V) (PC)

OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP1 sau Windows 7 SP1
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.6 Ghz sau echivalent
Memorie RAM: 2 GB
Placa video: 512MB, ex. NVIDIA 7900 sau 512MB ATI X1900
Spatiu pe disc: 30 – 40 GB

Da o sa poti juca linistit happy

| Codblackops a răspuns (pentru DonSnaidar):

Esti cumva mama omida? cei de la Rockstar nici nu l-au anuntat inca pe PC si tu deja stii si cerintele, esti tare ma...