| MaxiEcho a întrebat:

Acest calculator suporta 4 Gb doar pe un modu Ram sau pe amandoua?
Sistem desktop Serioux Promo V7 cu procesor Intel® Celeron® Dual Core G1820 2.7GHz, 4GB, 500GB
Memorie:
Memorie
Capacitate (MB):4096Tip RAMbig grinDR3Tip kit:Single ChannelFrecventa memorie (MHz):1600

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din explicatiile celor de la eMag nu poti intelege nimic. Ia de pe net CPU-Z de pe net ( este Free: http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html ). Uita-te la mainboard si model si spune-ne denumirea si te ajutam.