| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
nu gasesc driver pentru placa video dedicata NVIDIA GeForce GT 840M....am cautat pe toate siturile si nimic inclusiv pe situl nVIDIAsad

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Aici sunt afisate pentru Windows7 pe 64 de biti. Daca ai alt sistem de operare, il poti schimba din campul aflat mai sus de drivere. Suport doar pentru Windows 7 si 8 pe 64 biti

http://h10025.www1.hp.com/......reCategory

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Drivere-le se gasesc pe site-ul oficial al producatorului placii de baza.

| Domino2018 a răspuns (pentru dannyel86):

In cazul meu este vorba de un laptop HP Pavilion 15 n252sq,,,,si nu am gasit nici pe situl HP happy

| Domino2018 a răspuns (pentru dannyel86):

Nu au DRIVERE pentru placa video pe situl HP si nici pe NVIDIA

| dannyel86 a răspuns (pentru Domino2018):

Linkul pe care ti l-am dat e functional, iar pentru Windows 7 si 8 apare in lista Driver Graphics, care e pentru placa video Nvidia si ai si un link tot in sectiunea asta in care poti alege versiuni anterioare de driver (scris cu albastru).
Daca ai alt sistem de operare, XP sau Vista, site-ul nu ofera drivere si pentru el, deci va trebui sa treci macar pe Windows7.

| Domino2018 a răspuns (pentru dannyel86):

Ok,multumesc frumos pentru sfaturi, am windows 7 x64 biti am descarcat driverul dar in timpul instalari imi da eroare ...nu-i problema vad eu ce fac happy ....inca odata mersi frumos pentru tot happy

| dannyel86 a răspuns (pentru Domino2018):

Aici sunt afisate pentru Windows7 pe 64 de biti. Daca ai alt sistem de operare, il poti schimba din campul aflat mai sus de drivere. Suport doar pentru Windows 7 si 8 pe 64 biti

http://h10025.www1.hp.com/......reCategory