| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Ajutati-ma sa gasesc si eu drivere pentru placa video dedicata NVIDIA GeForce GT 840M, de la laptop HP pavilion G6 n252sq happy

MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Expressions a răspuns:

Http://www.geforce.com/drivers

Ai 2 optiuni: alegi ce placa ai tu, sau mai jos poti da auto detect GPU

| Domino2018 a răspuns (pentru Expressions):

Multumesc de raspuns, dar nu stiu ce sa fac, acolo este doar NVIDIA GeForce 840M si mie imi trebuie NVIDIA GeForce GT 840M happy

4 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Au drivere si pe siteul lor oficial
http://www.geforce.com/drivers/results/74732

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Cauta pe situl oicial de la envidia daca o sa iei de alt undeva probail o sa iti creezi beduri pe hard disk

| Cristian_Ion_1997 a răspuns:

SlimDrivers cu el instalezi toate driverele