| AssaSinNKidD a întrebat:

Nu stiu daca cunoasteti acel joc, Nostale. Am avut foarte multe conturi pe el si din motive( am folosit timp de jumatate de ora un hack si anume speed.) si am luat ban ca m-a prins adminnul. Am trimis cerere de unban si mi-am cerut mii de scuze. Aveam lv 79. Abia in anul 2038 mi-l va debloca. Va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat... Va rog din inima. sad. Cel mai bun raspuns primeste funda. P.S: Intrebarea: Ce as putea sa fac ca sa primesc mai repede unban. Orice un program pentru unban sau orice. Va rog frumos.

3 răspunsuri:
| RaduMihoc a răspuns:

Imi pare rau dar nu exista programe de unban numai daca te intelegi cu adminu poti sati recuperezi contul mai repede

| AssaSinNKidD explică (pentru RaduMihoc):

Si ce sa ii mai spun..Am munctit 3 ani la joc si doar pentru jum de ora de speed ban...Un sfat ceva? sad

| RaduMihoc a răspuns (pentru AssaSinNKidD):

Eu nu stiu ce sfaturi sa-ti dau dar sfatuiestete cu prietenii si cu cunostintele tale