| Adeellee a întrebat:

O sa trec direct la subiect.Este prima oara cand joc GTA San Andreas. Deci am incerkt sa il inchid si sa intru din nou dar tot aceeasi problema.NU IMI MERGE MOUSE-UL! Adica in meniu imi functioneaza, dar daca vreau in joc sa ma vad din alta parte nu merge...nu stiu ce are.pls help

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Buna. Nu te speria asta mi se intampla si mie la gta san andreas ( si il joc de cand lumea...)., asa e jocu' are niste buguri ( greseli) cred. Daca vezi ca nu iti mai merge mouseu ( mie mi s-a intamplat si cand jucam) dai escape, apoi intra in joc (resume). Daca faci de cateva ori asa isi revine. E o eroare a jocului. Sper ca te-am ajutat. Funda?