| FuNNy121431 a întrebat:

Salut la toti si la multi ani! Cand intru in G.T.A san andreas nu imi merge mouse-ul, pana acum mi-a mers dar acum nu stiu de ce nu mai merge, si cand intru in meniu mi se misca in lag, pana acum nu am mai avut problema asta, am verificat la optiuni si nu e de acolo. Stiti cum as putea rezolva problema asta?

Multumesc :*

1 răspuns:
| KLiNK a răspuns:

Hmm...Banuiesc ca ai windows 7 deoarece numai acolo erau probleme de genul asta. Incearca, indiferent de windows, sa stergi settings.cfg din folderul GTA San Andreas User Files, gasit in My Documents.