| Fcsb_Mihai_1995 a întrebat:

Buna tpu..Peste cateva zile imi voi achizitiona un laptop nou..laptopul are procesor Intel i3 2.0 ghz, 4 gb ram, placa video e nVIDIA de 2 gb iar placa este dedicata! Intrebarea mea e urmatoarea:acest laptop e bun pentru gaming(nu jocuri pretentioase....jocuri acceptabile:battlefield 3, call of duty black ops,fifa 13, 14 etc). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Da, e bun, dar nu recomand laptop si mai bine iti faci un pc, dupa parerea mea nu e bun pentru gaming! Bafta!

2 răspunsuri:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

A da, si inca ceva, imi poti spune cati rami are? ghz sunt cam putini ia unu cu 3-4ghz

| Fcsb_Mihai_1995 explică:

Are ddr3...dar prima data ai spus ca e bun... oricum nu vreau sa joc jocuri gen gta v...