| Cineva44 a întrebat:

Bună, TPU. Primesc eroarea 0x800f0a13 de fiecare dată când încerc să fac update la Service Pack 1 în Windows 7. De la ce poate să rezulte eroarea?

Aș vrea să fac upgrade la Windows 10, însă trebuie minim Service Pack 1.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Sau poti formata hardul si instalezi direct 10.

| Cineva44 explică (pentru Wr3nch):

Asta ar însemna că ar trebui să descarc pe un CD o copie de pe site-ul Microsoft.

| mczacky a răspuns (pentru Cineva44):

Pe un cd nu iti va incapea in veci windows 10 si nici pe un dvd.usb boot.iar eroare aia cel mai sigur iti apare ca nu ai activat windows 7