| Darkus56 a întrebat:

Buna TPU puteti sa ma jutati cu doua probleme?:
1. Ziceti-mi si mie un program de schimbat vocea( de exemplu din groasa subtire), nu gasesc
2.Cu ce program pot sa desenez pe un videoclip, adica sa fac o sageata si daca s-ar putea sa-mi dati si un tutorial sau sa-mi explicati...
Funda!

2 răspunsuri:
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

1) REALTEK trebuie sa dai la (KaraOK)
2 ) cel mai simplu e cu paint daca nu stii descarca Illustratot CS 5.1 si tutorialu e aicia ( http://creativemonkeyz.com/......nt-page-1/ )
dar e pentru facut poze (De la Schita la Vectori ) e un program frumos
daca nu foloseste ( Microsoft PowerPoint) da eu nu stiu cum poti salva poza cum ar trebui;-)
sper ca am fost de ajutor;-) sall

| Darkus56 explică (pentru BiTzAgAbRiEl):

Eu ma refeream sa pun pe un videoclip, de exemplu sa desenez o sageata, sau sa incercuiesc, oricum mersi