| Alex207 a întrebat:

am o problema la Pro Evolution Soccer 2012.
Cand intru in el imi apare ceva

"Warning:
Yout computer does not meet the Minimum System Requirements to runt this software.
As result, you may experience errors during operation.
Your Video Card deos not meet the required specifications.(GPU:Shader 3.0)".
About Retry Ignore.

Uitati o poza http://i.imgur.com/YIo9mFz.jpg.

Ce sa fac sa mearga? dau Funda!

Răspuns Câştigător
| sebycfr a răspuns:

Inseamna ca calculatorul tau nu indeplineste cerintele pentru a putea functiona pe cerinte minime!

descarcati o versiune mai veche sau reinstaleazati placile!

2 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Placa video nu este buna pentru un asemenea joc. Intra pe can you run it, fa testul si iti va spune ce placa video sa ai minim pentru a rula jocul.

| marian_3880 a răspuns:

Nu ai placa video buna!