| McClod a întrebat:

De ce imi apare eroarea asta Warning :Your computer does not meet the Minimum System Requirements to run this software.As a result, you may experience errors during operation. Your Video Card does not meet the required specifications.(GPU:VRAM 128MB)? Eu tin se mentionez ca am RAM 4GB SI VRAM : 1 GB E de la Pes 2013 si sigur e de la uploader aveti vreo idee asa mi-a facut si la pes 2012 pana am gasit o alta versiune pe net adica de la alt uploader si nu mia mai facut asa? Voi ce credeti funda pentru cine stie

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Daca ai mai patit-o si alta data si ai reusit sa rezolvi problema ce rost mai are intrebarea aceasta? Cauta o alta versiune si ai rezolvat. Exista jocuri care au fost create pentru anumite marci de placi video si de aceea nu iti recunoaste placa, asta nu inseamna ca placa ta nu e buna sau chiar mai performanta decat cerinta jocului. Ai incercat sa joci jocul si ti-a iesit din el? Sau eroarea asta ti-o da inainte de a juca? Daca e inainte nu o lua in seama.

| McClod explică (pentru Amilik):

Imi da eroarea si grafica in joc lasa de dorit sad scrisu de deasupra jucatorilor nu se vede ca la 12 nu e asa stralucit si eu cred ca e de la uploader

| Amilik a răspuns (pentru McClod):

Ia alta varianta daca asta nu iti place.

| MAX4456 a răspuns:

Sa-r putea sa fie un virus in computerul tau sau un folder care il deschizi tu poate fi virusat, incearca sa instalezi un antivirus.Mult noroc!