| ERIS a întrebat:

FUNDA si VOT! Cand deschid PES 2014 imi apare o casuta mica in care scrie:

"Warning: Your computer does not meet the minimum specificationsnecessary to run this software. You may experience during operation. The video card does not have the necessary specifications.(GPU:VRAM512MB)"

Mai jos imi apar 3 casute mai mici in care scrie "Abort", "Retry", "Ignore".

Le-am incercat pe toate. Daca dau Abort mi se inchide fereastra si nu se mai intampla nimic, dar nici jocul nu se deschide, daca dau Retry mi se deschide din nou casuta asta pana la infinit, iar daca dau Ignore mi se deschide jocul, dar merge foarte foarte foarte incet. Ce sa fac? Nu am inteles care e problema! Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andydaniel96 a răspuns:

Ce vrei sa mearga cu placa video pe care o ai?
e o placa de 512 xD
pune mana si cumpara o placa dedicata big grin

2 răspunsuri:
| Andydaniel96 a răspuns:

Ia pc-ul si aruncal pe geam laughing
nu e placa video destul de buna laughing

| ERIS explică (pentru Andydaniel96):

Poate nu esti tu destul de destept sa raspunzi la intrebarea asta.winking

| Andydaniel96 a răspuns (pentru ERIS):

Ce vrei sa mearga cu placa video pe care o ai?
e o placa de 512 xD
pune mana si cumpara o placa dedicata big grin