| 33lasuta a întrebat:

Recent mi-am luat un încărcător cu magnet pentru telefon. Cand îl atașez la laptop și-mi pun telefonul la incarcat nu imi arata, de exemplu, folderul telefonului sau toate ce trebuiau sa apăra. Telefonul doar se incarca. Daca știe cineva o soluție ii mulțumesc din avans.

Răspuns Câştigător
| jucaTHOR a răspuns:

Salut!
Cred ca se intampla asta, deoarece cablul este doar pentru a incarca bateria, nu si pentru a transfera date pe calculator.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incarcarea wireless deconectază la tine, vizualizara directoarelore

| marinaru777 a răspuns:

Cand atasezi la laptop cablul de la telefon ar trebui sa ai afisat pe ecranul telefonului o permisiune de a accesa datele din telefon, daca nu dai permisiune il lasa pur ai simplu pe alimentare.