| thebosing a întrebat:

Salut, maine vreau sa imi downloadezi "Hitman Absolution" dar am un prieten care i-a dat Ceva failed cu directx 11
Da eu am placa video amd radeon hd 7470m 1gb si cand scriu in run "dxdiag" imi apare ca am versiunea de DirectX11
Am si instalat windows 7 64 bit

Ce ziceti imi va merge?

3 răspunsuri:
| thebosing explică:

Da l-am instalat tot si am pus si creck dar cand vreau sa intru si eu in joc imi da si mie cu directx 11
Help!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va merge pentru ca ai o placa video destul de buna, dar pebtru ca ai si direct x 11