| cipriancip a întrebat:

Buna TPU scuze categoria am instalat the sims 2 si cand intru in el imi zice "please insert the correct cdrom select ok and restart aplication" funda +vot

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Nu ai pus un crack functional. Cauta si copie un crack bun unde e instalat jocul si va merge garantat. happy

| cipriancip explică (pentru BaiatulAnonim):

Crack inseamna cad nu?

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru cipriancip):

Crackul e iconita de intrare in joc piratata astfel incat jocul sa ruleze fara CD original. Nu am auzit de "cad" happy

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Copiaza crackul de pe cd1 in folderul jocului daca ai luat jocul de pe net fara sa platesti. daca ai cumparat jocul, doar inserezi primul cd si rulezi jocul.

| cipriancip explică (pentru Andrei7520152):

Pai l-am copiat si la fel.Pot sa il iau de pe net?