| lays a întrebat:

Ajutooor! incerc de ceva timp sa-mi instalez sims 3 si nu reusesc.bag codurile, imi arata ca s-a instalat si apas pe launch sims.si nu mi-l deschide.scrie: please insert the correct CD-ROM, select ok and restart aplication.crying((((ce sa facsad?

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Daca jocul este cumparat, inainte sa te joci trebuie sa bagi CD-ul, altfel jocul nu merge. Apropo, super joc! Ai foarte bune gusturi la jocuri.love struck kiss big grin

| LoooVe <3 a răspuns:

Trebuie CD-ul ca sa il deschizi. Poti utiliza DEAMON Tool. s

| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a răspuns:

Pai cauta crak-ul in el
sau pe net daca in el nul are
si copyezi crakul pe car elai descarcat dai decupare la crak, apoi unde e pictorgrama jocului dai clik dreapta propietati si gasire tinta si in folderul in care ti la deschis dai clik stanga lipire si dai da, si apoi jocul merge fara Demon Tools!

fundita?

| justinaioana99 a răspuns:

Vrei sa iti zic eu? am experienta! e cumparat sau piratat de pe net? daca e cumparat asigurae ca ai CD in el altfel nu merge iar daca e piratat trebuie sa ii faci CD virtual crede-ma nu vrei sa sti cat iti ia mie mi l-a facut un seper specialist la sims2 si i-a luat vreo 6 ore