| Mirel_Christian_2002 a întrebat:

Buna TPU.Scuze daca nu am ales categoria buna doar ca sunt nou.Am o problema cu un laptop Toshiba. Dupa ce am dat factory reset laptopul meu a inceput sa functioneze greu.Collerul laptopului mergea non stop si temperaturile erau mult mai mari ca inainte sa dau factory reset.Hard disk usage in task manager era 100% used cand nu aveam nici un program deschis. Apoi am intrat in CS:GO si imi mergea in 30 de fps pe cand inainte imi mergea in 100-150.Pls ajutati-ma.Dau funda.Ms

Răspuns Câştigător
| Adrian926a a răspuns:

Pai problema e ca ai dat factory reset de aia iti merge greu, trebuie sa reinstalezi windowsul, stergi tot din hard dai format si apoi butezi windowsul

3 răspunsuri:
| Agapi a răspuns:

Incearca sa iti dai update din nou la drivere! big grin

| Mirel_Christian_2002 explică:

Sa precizez.Cand am dat reset gen nu mai aveam absolut nimic pe hard drive.

| Mirel_Christian_2002 explică:

Am dat reset la tot in PC