| Goldstar192923 a întrebat:

Buna TPU știu ca suna ciudat dar mi-ați putea face /da un cont de Facebook? Nu am cont de Facebook și când îmi fac unul îmi scrie ca trebuie sa trimit o poza cu mine iar apoi mil blochează, am fscut 3conturi toate 3blocate pe acelasi motiv doar am cumpărat cartele de telefon degeaba deoare îmi cerea și număr nou de telefon. Specific ca îmi trebuie contul doar sa ma conectez la un joc. Daca ma poate ajuta cineva sa îmi lase mesaj in privat, as fi recunoscător. Multumesc pentru timpul acordat.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu trebuie sa trimiti nnici o poza. Lasa un nr de telefon si un mail si iti fac eulaughing