| JokErULl a întrebat:

Uite ce intrebare legata de Metin 2 european am: cand dau sa-l deschid imi apare o mini-fereastra de LOG si zice Sorry, Your sistem doesn not suport 3D graphics, please check your hardware and sistem configuration then try again. Am Windows Xp si nu merge. Am 512MB pe RAM... Dar inainte sa instalez windowsu asta avem tot xp si atunci mergea, acum de cand am instalat windowsu asta nu mai imi merge metin....Deci se poate ceva sa joc inapoi pe Metin intr-un fel?

8 răspunsuri:
| LoveMetin2 a răspuns:

Ai nevoie de un starter

| LoveMetin2 a răspuns:

Ai nevoie de un starter

| Lik3BoSS a răspuns:

Instaleaza driverul pentru placa video depe device doctor http://devicedoctor.com/device-doctor-download.php
Funda?

| JokErULl explică (pentru Lik3BoSS):

Nu imi lipseste driverul... Il am!

| JokErULl explică:

Off... Nu va pre pricepeti niciunu din cate vad...

| ThoamneMai a răspuns:

Trebuie sa ai o anumita placa de joc sau calculatorul nu suporta acel program. Funda?

| JokErULl explică (pentru ThoamneMai):

Ce placa ma? poti sa-mi dai un link cu o poza?