| GreenBubbleLove a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am facut o familie in sims 2 si am dus-o in vacanta la munte intr-o tabara, cu cortul(am toate packurile)...si am folosit codurile si am sters din greseala cortul la care erau rezervati, iar cand a veenit vremea sa plec acasa nu puteam sa plec deoarece trebuia sa ma "derezers" la cortul ala pe care l-am sters...cum pot sa imi salvez familia?cryingFundaa

1 răspuns:
| webkinz_6887 a răspuns:

Pai cam greu de facut problema asta sa stii ca eu la fiecare 15 min salv ce am faccut si daca am gresit ceva reau de unde am salvat eu cred ca daca nu ai salvat inainte de aia cu cava timp in urma rea totul de la inceput